Vanuit Vaart in Assen hebben we erg met onze horecaondernemers in de binnenstad te doen. Daarom slaan we wederom met Reclamebureau DRP en Newz Marketing & Media de handen ineen om een gratis podium te bieden.
Op de website Dit is Assen! willen we een totaaloverzicht creëren van al het tijdelijke aanbod vanuit de horeca. We vragen alle horecaondernemers die nu gaan bezorgen, afhaalgerechten aanbieden of een ander initiatief hebben bedacht, om zich aan te melden via Dit is Assen!
Wat hebben we nodig?
Naam horecagelegenheid
Telefoonnummer
Website & socials
Korte omschrijving van wat je aanbiedt
Afbeelding/artworkje/logo
Dit delen wij vervolgens eveneens op de socials van het bezoekersplatform Dit is Assen!. Hier hebben we een groot bereik met meer dan 13.000 volgers.
Facebook afbeeldingen
Wil je zelf ook delen op jouw eigen kanalen? Dat kan! We hebben twee afbeeldingen laten maken die je op Facebook kunt delen bij je eigen bericht. Je vindt ze als je op onderstaande link klikt.
- Afbeelding Assen Geeft Ruimte
- Afbeelding Favoriete Lokale Gerechten
Heb je vragen over deze actie? Neem dan contact op met Rosa via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.